Directie / Team

Maak kennis met het gezellige team van de Kors Breijer.

Directie en ondersteuning

Renée Rövekamp

Directeur
r.rovekamp@korsbreijer.nl  
0294 412050

Sasja Grefen

Intern begeleider
s.grefen@korsbreijer.nl  

Ans de Jong

Administratief medewerker
a.dejong@korsbreijer.nl  

Marja Schep

Conciërge
m.schep@korsbreijer.nl  

Leerkrachten

Gerdiene Lustig

Leerkracht
Groep A - Bekijk groep ›
g.lustig@korsbreijer.nl  

Kiki Koen

Leerkracht
Groep A - Bekijk groep ›
Groep B - Bekijk groep ›
Groep C - Bekijk groep ›
k.koen@korsbreijer.nl  

Annelies Birkhoff

Leerkracht
Groep B - Bekijk groep ›
a.birkhoff@korsbreijer.nl  

Carla Post

Leerkracht
Groep C - Bekijk groep ›
c.post@korsbreijer.nl  

Sanne Swier

Leerkracht
Groep C - Bekijk groep ›
s.swier@korsbreijer.nl  

Anneke van Dusseldorp

Leerkracht
Groep C - Bekijk groep ›
Groep D - Bekijk groep ›
a.vandusseldorp@korsbreijer.nl  

Sylvia Schram Schram

Leerkracht
Groep D - Bekijk groep ›
s.schram@korsbreijer.nl  

Myrna van Wijk

Leerkracht
Groep 3A - Bekijk groep ›
m.vanwijk@korsbreijer.nl  

Anita Heilbron

Leerkracht
Groep 3B - Bekijk groep ›
a.heilbron@korsbreijer.nl  

Marloes van der Vliet

Leerkracht
Groep 3B - Bekijk groep ›
m.vandervliet@korsbreijer.nl  

Charlotte Blitzblum

Leerkracht
Groep 4A - Bekijk groep ›
c.blitzblum@korsbreijer.nl  

Karel Woltinge

Leerkracht
Groep 4A - Bekijk groep ›
Groep 5A - Bekijk groep ›
Groep 6A - Bekijk groep ›
Groep 7B - Bekijk groep ›
k.woltinge@korsbreijer.nl  

Suzanne de Rooij

Leerkracht
Groep 4B - Bekijk groep ›
s.derooij@korsbreijer.nl  

Tineke Bakker

Leerkracht
Groep 4B - Bekijk groep ›
t.bakker@korsbreijer.nl  

Lotte Geerlings

Leerkracht
Groep 5A - Bekijk groep ›
l.geerlings@korsbreijer.nl  

Anne-Marie Hooijer

Leerkracht
Groep 5B - Bekijk groep ›
a.hooijer@korsbreijer.nl  

Jacquelien Zoutewelle

Leerkracht
Groep 5B - Bekijk groep ›
j.zoutewelle@korsbreijer.nl  

Wilma ter Wee

Leerkracht
Groep 6A - Bekijk groep ›
w.terwee@korsbreijer.nl  

Peter Sikma

Leerkracht
Groep 6B - Bekijk groep ›
p.sikma@korsbreijer.nl  

Martin Veling

Leerkracht
Groep 7A - Bekijk groep ›
m.veling@korsbreijer.nl  

Maikel Snel

Leerkracht
Groep 7B - Bekijk groep ›
m.snel@korsbreijer.nl  

Wim van der Laan

Leerkracht
Groep 8 - Bekijk groep ›
w.vanderlaan@korsbreijer.nl  

Jenny Kamermans

Onderwijsassistent
Groep 8 - Bekijk groep ›
j, kamermans@korsbreijer.nl  

Mia van Ham

Vakleerkracht gym
m.vanham@korsbreijer.nl  

Robert Jan Visser

Vakleerkracht gym
r.visser@korsbreijer.nl