Team

Maak kennis met het gezellige team van de Kors Breijer.

Directeur

Esther Verburg (ma, di, do, vr) e.verburg@korsbreijer.nl


Administratief medewerker

Ans de Jong (woe, do) a.dejong@korsbreijer.nl
Annemarieke Spijker (ma) a.spijker@korsbreijer.nl

 

Intern begeleider

Sandra Veldhuisen ib@korsbreijer.nl

 

Conciërge

Carla de Ridder c.deridder@korsbreijer.nl

 

Onderwijsondersteuners

Almira Marti a.marti@korsbreijer.nl
Esma Elgin e.elgin@korsbreijer.nl
Quinten van der Meer q.vandermeer@korsbreijer.nl

 

Lerarenondersteuner met lesgevende taken

Jenny Kamermans j.kamermans@korsbreijer.nl

 

Gymleerkrachten

Mia van Ham (ma, di, do) m.vanham@korsbreijer.nl
Fleur Adema (woe, vr) f.adema@korsbreijer.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep Leerkracht(en) E-mailadres
A

Gerdiene Lustig (di t/m vr)

Kiki Koen (ma)

g.lustig@korsbreijer.nl

k.koen@korsbreijer.nl

B

Annelies Birkhoff (ma, di, do)

Kiki Koen (woe, vr)

a.birkhoff@korsbreijer.nl

k.koen@korsbreijer.nl

C

Marloes van der Boom (ma, di, vr)

Carla Post (woe, do)

m.vanderboom@korsbreijer.nl

c.post@korsbreijer.nl

D

Sylvia Schram (ma, di)

Anneke van Dusseldorp (woe, do, vr)

s.schram@korsbreijer.nl

a.vandusseldorp@korsbreijer.nl

3A

Anne-Marie Hooijer (ma, di*, woe)

Jacquelien Zoutewelle ( di*, do, vr)

a.hooijer@korsbreijer.nl

j.zoutewelle@korsbreijer.nl

3B

Jenny Kamermans (ma, do)

Anita Heilbron (di, woe, vr)

j.kamermans@korsbreijer.nl

a.heilbron@korsbreijer.nl

4A

Alcidie Mommers (ma, di, woe)

Marloes van der Vliet (do, vr)

a.mommers@korsbreijer.nl

m.vandervliet@korsbreijer.nl

4B

Suzanne de Rooij (ma, di)

Sanne Swier (woe, do, vr)

s.derooij@korsbreijer.nl

s.swier@korsbreijer.nl

5/6A Nicole Ebing

n.ebing@korsbreijer.nl

5/6B

Lianne Filippo

l.filippo@korsbreijer.nl

5/6C

Maikel Snel (ma, di, woe, vr)

Vacature (do)

m.snel@korsbreijer.nl

 

7/8A Wim van der Laan  w.vanderlaan@korsbreijer.nl
7/8B Peter Sikma p.sikma@korsbreijer.nl
7/8C

Lotte Geerlings (ma, di, woe, do)

Jenny Kamermans (vr)

l.geerlings@korsbreijer.nl

j.kamermans@korsbreijer.nl

Nieuwkomersgroep  

Ank Kamphuis (ma, do)

Mirjam Wesselman (di, woe)

Marieke Zeeman (do, vr)

a.kamphuis@korsbreijer.nl

m.wesselman@korsbreijer.nl

m.zeeman@korsbreijer.nl

 

* dinsdag is wisseldag